Angličtina pro nejmenší - detailní informace

Program:

Jazyková škola HEAD & HEART má pro výuku Angličtina dětem vytvořenou vlastní metodiku. Vznikla ve spolupráci s Mgr. Sylvií Dolákovou a vychází z jejích bohatých pedagogických zkušeností, které byly publikovány i knižně.

Naše aktivity v tomto směru rozvíjíme úspěšně již řadu let v pravidelných kurzech ke spokojenosti nejmenších klientů a jejich rodičů. Kvalita výuky je zajištěna mnohaletými zkušenostmi našich vedoucích lektorek, které mají vysokoškolské pedagogické vzdělání a špičkovou kvalifikaci pro výuku AJ.

FAQ - odpovídáme na nejčastější otázky rodičů

Komu je kurz určen?
Dětem od tří let a dětem mladšího školního věku

Jak je kurz organizován?
Kurzy probíhají v cyklech po 10 lekcích (1 lekce = 45 minut). Návaznost je zaručena. Děti jsou rozděleny do skupinek od 3 do 5 let. Další kurz od 6 do 9 let je pro děti, které již čtou a píší. Vyučovacím dnem je čtvrtek odpoledne. Na časový harmonogram se prosím informujte v kanceláři jazykové školy.

Jaká je cena kurzu?
Jeden cyklus (15 lekcí) stojí 1 480,- Kč. V ceně je kvalifikovaná výuka, fotokopie říkanek a písniček, závěrečné CD s veškerým probraným učivem a diplom se sladkou odměnou na závěr kurzu.

Co dát dětem do kurzu s sebou?
Děti si nosí vlastní sešit formátu A5, do kterého se nalepuje probírané učivo.Prosím nedávejte jim s sebou žádné jídlo ani pití.

Kde výuka probíhá?
Výuka probíhá v I. patře jazykové školy HEAD & HEART ve speciální herně s kobercem – viz fotogalerie – prosím klikněte zde.

Mohou být rodiče/prarodiče výuce přítomni?
Přítomnost rodičů není nutná, ale je vítána. Maminky dokonce oceňují možnost si osvojit angličtinu společně s dětmi, i když tento jazyk předtím nestudovaly.