home

O škole

Jazyková škola HEAD & HEART vznikla v roce 1996 a od samého počátku se zaměřila na moderní způsob výuky cizích jazyků, především angličtiny.Přelom tisíciletí nás zastihl již v nové budově, vzdálené pouhé tři minuty pěší chůze od autobusového a vlakového nádraží a pět minut od středu města.Škola se nachází v klidné lokalitě poblíž parku na adrese: Ztracená ulice 46, 750 02 Přerov.

Svým posluchačům nabízí vysoce kvalitní intenzivní kurzy za přijatelné ceny.

Do tohoto systému jsou zahrnuty moderní učební přístroje a
vybavení učeben :

  • TV/video
  • jazyková laboratoř se sluchátky
  • kvalitní audiotechnika
  • knihovna
  • nové, prostorné a klidné učebny
  • kuchyňka s ledničkou pro přípravu občerstvení
  • venkovní posezení
  • estetické prostředí

Pracovní tým tvoří kvalifikovaní a zkušení učitelé, kteří nikdy nenutí studenty k suchému memorování nudných cvičení. Naopak dokáží výuku orientovat na praktické využití znalostí a získání citu pro jazyk v různých společenských situacích.

Učení probíhá v příjemné uvolněné atmosféře beze strachu a nervozity, které blokují duševní činnost. U nás zvládnete v jednom stupni tolik, že orientace v cizojazyčném prostředí pro Vás nebude problémem. Budete rozumět a osvojíte si tolik slovíček (v každém stupni 800-1000), že se okamžitě zapojíte do hovoru s cizincem. Významně k tomu přispívají i pravidelné víkendové kurzy, kde se na výuce podílí rodilý mluvčí.

Zkušenosti ze studijního pobytu v Anglii pomohou každému obohatit život a prohloubit si znalosti.

Můžeme zaručit, že posluchač zvládne celý rozsah učiva na 70-100% v průběhu osmi měsíců. Na závěr kurzu obdrží osvědčení potvrzující dosaženou jazykovou úroveň.

V rámci kurzu si posluchači mohou objednat, zapůjčit nebo v soutěži vyhrát tituly z nabídky zjednodušené četby.

Život ve škole zpestřují kulturní pořady pod hlavičkou Anglického klubu. Fotografie z pořádaných akcí naleznete zde.

Hlavním krédem jazykové školy HEAD & HEART je spokojenost všech posluchačů, jejichž komentářům a názorům pozorně nasloucháme.